blog

Ważne jest to jak wygląda przestrzeń wokół nas… to decyduje jaki mamy nastrój, ile energii w sobie. Każdy z nas potrzebuje swojego ulubionego miejsca, w którym czuje się dobrze i “ładuje akumulatory”. Dlatego zachęcamy do nadania takiemu miejscu wyjątkowego charakteru… “wystarczy tak niewiele aby zmienić tak dużo”… to nasze motto, w które naprawdę wierzymy.   

Świat pokochał kolory

Świat pokochał kolory

Kiedy kilka lat temu zaczynaliśmy naszą przygodę z designem wszędzie królował tak zwany skandynawski design. Nie trudno się domyślić iż nasze kolorowe i fantazyjne wzornictwo, szczególnie w Polsce traktowano z dużą dozą ostrożności. Nawet jeśli się podobały to często...

Aranżacje -inspiracje

Blog DesignOmanii to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowe inspiracje aranżacyjne uwzględniające projektowanie wnętrz oraz wystrój wnętrz. W autorskich wpisach zostaje przedstawiona nasza marka oraz dekoracje. Z tego względu opisana jest filozofia i sposób ich tworzenia. Wszystkie produkty o których wspominamy można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego. Poruszamy również tematy związane ze stylistyką MAKSYMALNIE oraz MINIMALNIE. Miejsce to powstało z myślą o dzieleniu się unikalną wiedzą oraz pasją, a także wymianą swoich doświadczeń. Dlatego też nie znajdują się tutaj gotowe projekty łazienek czy salonów, a jedynie inspiracje pozwalające na oryginalne i niebanalne dekoracje wnętrz.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania bloga DesignOmanii oraz czytania naszych wpisów, a także do dzielenia się nimi z innymi osobami, dla których pasja tworzenia, niepowtarzalny styl i swoisty klimat są czymś cennym.

DESIGNOMANIA

You & Home

Biuro / sklep:

ul. Nadwiślańska 11

Podgórze, 30-527 Kraków

Kontakt:

+48 669 916 902

 office@designo-mania.com

 Zapraszam do umawiania spotkań telefonicznie w indywidualnie ustalonych godzinach.