MAKSYMALNIE

kolekcja: CASUAL ART

Przygotowując kolekcję “Casual ART” współpracowaliśmy z artystami, których obrazy, grafiki, rysunki wykorzystaliśmy  jako motywy do naszych poduszek. To taka odrobina sztuki na codzień w naszych wnętrzach…

poduszki dekoracyjne z obrazami Cezarego Karola Kostjana

wezgłowia z obrazami Cezarego Karola Kostjana

kolekcja:  KWADRATURA KOŁA

Na stulecie Bauhaus, jednej z najbardziej wpływowych szkół projektowania, sztuki i rzemiosła proponujemy Wam naszą kolekcję nawiązującą do tej wspaniałej stylistyki. Nasze poduszki wpiszą się idealnie w nowoczesne wnętrza podkreślając ich styl a klasycznym dodadzą industrialnego charakteru.

poduszki dekoracyjne

kolekcja: AZJA EXPRESS

Zainspirowana dalekimi podróżami i kulturą Orientu. Lotos to święty kwiat buddyzmu i hinduizmu. Jest symbolem czystości i piękna. Roślinie tej przypisuje się wręcz magiczne właściwości. Jej egzotyczne kwiaty zanurzają się w wodzie w nocy i odradzają – rozkwitając na nowo każdego dnia. Jeśli chcecie poczuć odrobinę tej magii w Waszych wnętrzach to zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

poduszki dekoracyjne

kolekcja: MOZAIKOWE PORTO

Kolekcja Mozaiki z Porto powstała na skutek inspiracji podróżą do Portugalii. Zwiedzając Lizbonę, Porto czy też inne miasta i miasteczka szybko zauważymy, że jedną z cech, które je łączy są wszechobecne azulejos – czyli kafelki czy też ceramiczne płytki będące elementami mozaik zdobiących ściany, podłogi czy też sufity budynków. Pomyśleliśmy iż kolekcja poduszek, która powstała po tej podróży będzie nie tylko ciekawą ozdobą wnętrza lecz tym z Was, którzy odwiedzili Portugalię przypomni chwile tam spędzone a tym którzy planują się tam wybrać da namiastkę portugalskiego klimatu.

poduszki dekoracyjne

wezgłowia

DESIGNOMANIA

“wystarczy tak niewiele aby zmienić tak dużo”

Biuro / Concept Store:

 ul. Nadwiślańska 11

Podgórze, 30-527 Kraków

Kontakt:

 

+48 669 916 902

 

office@designo-mania.com

 

Zapraszam do umawiania spotkań telefonicznie w indywidualnie ustalonych godzinach.