Pewnego szarego jesiennego dnia pomyślałam, że to niemożliwe aby tak długo czekać na słońce, kolory i optymistyczną energię… tak właśnie zrodził się pomysł na markę designOmania.

 Mam na imię Agnieszka, uwielbiam kolory, fantazyjne formy i oryginalne wzory. Moja przygoda z designem zaczęła się kilka lat temu, kiedy wspólnie z kolegą Markiem postanowiliśmy zrealizować marzenia o tym aby stworzyć własną markę, która będzie adresowana do odbiorców takich jak my… pozytywnie zakręconych ?

Uwierzyliśmy, że wszystko jest możliwe i nie słuchając „dobrych rad” wystawiliśmy nasze produkty na prestiżowych targach Maison & Objet w Paryżu. Dziś nasza firma oferuje produkty nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Współpracujemy z klientami we Francji gdzie nasze poduszki i krzesła można spotkać w butikowych sieciach z artykułami do dekoracji wnętrz. Wkrótce planujemy otworzyć się na nowe rynki… przecież wszyscy potrzebują pozytywnej energii.

Projektując nasze kolekcje współpracujemy z polskimi artystami i grafikami. Dzięki temu możemy zaproponować „coś innego”, unikalnego i niepowtarzalnego… nie do kupienia w tak zwanych sieciówkach ?

Kolorowa poduszka dekoracyjna z nadrukiem obrazu Kostjana, który przedstawia ubraną na biało kobietę w czerwonym kabriolecie.
Ozdobna poduszka z nadrukiem obrazu Cezarego Kostjana, który ukazuje kobietę w czerwonej sukni, prowadzącą stary rower.
Poduszka z nadrukiem obrazu Kostjana, gdzie widać kobietę w czerwonej sukni siedzącą na czarnym, zabytkowym aucie i kierowcę.

 Nasze produkty wspierają pozytywną atmosferę w prywatnych mieszkaniach ale też można na nie trafić w butikowych, designerskich hotelach, kawiarniach czy restauracjach, które mają za cel wyróżnić się spośród morza konkurencji.

Wierzę, że to czym się otaczamy ma bardzo istotny wpływ na nasz nastrój… a wystarczy tak niewiele aby zmienić tak dużo. Jedni z nas lubią żywe kolory i wzory a inni chcą odpocząć w spokojnych, jasnych wnętrzach. W naszym klimacie, gdzie wiosna i lato trwa zbyt krótko chcę Was zachęcić do pokolorowania własnego Świata. Dodajmy mu swojej ulubionej barwy ?

Wiem też, że mimo iż bardzo lubię otaczać się barwnymi przedmiotami i ubierać w tęczowe kolory czyli Maksymalnie to czasem mam dzień kiedy potrzebuję odpocząć od tego i wybieram coś co wygląda Minimalnie i pomaga mi się wyciszyć

 

Agnieszka Mikos – uśmiechnięta pomysłodawczyni oraz właścicielka designOmanii ubrana w stylu maksymalnie.
Właścicielka oraz twórczyni designOmanii – Agnieszka Mikos – ubrana w stylu minimalnie.

We wszystko co robimy wkładamy serce i dlatego cieszymy się gdy nasza praca jest doceniana. Staramy się stworzyć ofertę, która jest zgodna z tym co nam w duszy gra ale pamiętamy też o tej drugiej spokojniejszej jej stronie… dlatego nasze kolekcje są skierowane zarówno do tych kolorowo zakręconych jak i tych optymistycznie spokojnych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty… a jeśli znajdziecie coś dla siebie będzie nam niezmiernie miło!

Agnieszka