Sprytny gadżet, który odmieni niejedno wnętrze!

Homestager to osoba, która przygotowuje nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Zaklinacz, bądź też upiększacz wnętrz, nieoceniona pomoc pośredników nieruchomości i właścicieli mieszkań. Często dysponuje naprawdę niewielkim budżetem, a przy tym musi sprytnie zaaranżować wnętrza, aby wyglądały atrakcyjnie dla potencjalnych nabywców. Z myślą o nich oraz wszystkich osobach, które szukają prostych sposobów na wyjątkowe dekoracje, stworzyliśmy dwufunkcyjne poduszki – PODUO.

Czym jest PODUO?

PODUO to oryginalne połączenie tradycyjnej poduszki dekoracyjnej – która może ozdabiać sofę w salonie lub sypialniane łóżko – z poduszką na krzesło. W bardzo łatwy sposób zakłada się ją bowiem na jego oparcie. Dzięki temu krzesła zyskują zupełnie nowy oraz nietuzinkowy wygląd, co ma znaczący wpływ na całą kompozycję salonu, kuchni czy jadalni.

Dwufunkcyjna poduszka PODUO jest zatem nie lada gratką nie tylko dla homestagera, ale również każdego, kto w szybki i łatwy sposób chce odmieć wnętrza swojego domu czy mieszkania. Ponadto to również doskonałe rozwiązanie dla restauratorów czy właścicieli hoteli poszukujących gadżetów przyciągających uwagę gości oraz nadających niepowtarzalnego wyglądu salom lub apartamentom.

Szara poduszka ozdobna na której znajdują się dwa żółte półokręgi oraz kwadrat o ciekawej strukturze.
Szara, kwadratowa poduszka dekoracyjna z żółtym półokręgiem oraz pomarańczowo, granatowym trójkątem.
Szara poduszka dekoracyjna z dwoma bordowymi półkolami, na które nachodzi niebisko-granatowy, zaokrąglony kwadrat.

DesignOmania – szeroki wybór dwufunkcyjnych poduszek PODUO

W naszym sklepie przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę dwufunkcyjnych poduszek. Znaleźć w niej można PODUO o najróżniejszych wzorach oraz kolorystyce. Większość z nich nawiązuje do stylistyki MAKSYMALNIE, która łączy w sobie soczyste barwy z niebanalnymi motywami. W asortymencie dostępne są PODUO nawiązujące do naszych wcześniejszych kolekcji:

  • Mozaikowe Porto
  • Miejska Dżungla
  • Azja Express
  • Kwadratura Koła

Ogólny rozmiar każdej z poduszek dwufunkcyjnych wynosi 45 x 45 cm. Można je z łatwością założyć na oparcie krzesła, którego szerokość wynosi 40 cm. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom – przy większych zamówieniach – proponujemy wykonanie PODUO o konkretnych wymiarach, które będą spełniały Wasze indywidualne potrzeby oraz będą dopasowane do szerokości konkretnych oparć.

Ponadto nasze poduszki dwufunkcyjne posiadają wypełnienie oraz są wyposażone w praktyczny zamek błyskawiczny, który umożliwia dobre osadzenie PODUO na krześle.

Zobacz poniższy film, który nakręciła Paula z bloga Refreszing. 

Inspiracje aranżacyjne – w jaki sposób wykorzystać PODUO?

Dzięki temu, że nasze PODUO zakłada się w bardzo łatwy sposób, mogą one zarówno szybko znaleźć się na oparciu, jak i zostać z niego ściągnięte, a także wykorzystywane jako tradycyjne poduszki dekoracyjne. Daje to zupełnie nowe możliwości aranżacyjne i pozwala na szybkie zmiany wystroju.

Koniecznie daj nam znać, co myślisz o takim wykorzystaniu poduszki.